X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szef partii EKR Jan Zahradil z wizytą w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 22:42
Szef partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Jan Zahradil przebywa z wizytą w Polsce. Czeski polityk, który ubiega się o stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej, przyjechał na zaproszenie swojego partyjnego kolegi z Brukseli, Jacka Saryusz-Wolskiego. 
Szef partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Jan Zahradil
Szef partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Jan Zahradil Foto: PAP/Marcin Obara

Jan Zahradil wyjaśnił, że przyjechał do Warszawy, aby przedstawić program, z jakim partia startuje w najbliższych wyborach. Podkreślił, że jest jedynym kandydatem z tej części Europy, który walczy o fotel przewodniczącego Komisji Europejskiej.

- Byłbym szczęśliwy mogąc reprezentować narodowe interesy tych krajów, które 15 lat temu dołączyły do Unii Europejskiej, w tym Polski i Czech. Chcę być bezstronny. Chcę, aby Unia Europejska była zamożna i służyła nam wszystkim - mówił Jan Zahradil. 

Do partii Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, która jest trzecią pod względem wielkości frakcją w Europarlamencie, należy Prawo i Sprawiedliwość. Jacek Saryusz-Wolski, który jest warszawską jedynką w wyborach do Parlamentu Europejskiego dodał, że jest spokojny o ich wynik.

- Jesteśmy optymistami, ponieważ ten nurt polityczny, który reprezentuje nasza rodzina staje się coraz silniejszy. Według wszystkich badań partie członkowskie a jest ich 42 z 19 krajów w sondażach osiągają rosnące wyniki, więc opowieści o tym, że EKR będzie coraz mniejszy i mało ważył są nieprawdziwe - wyjaśnił Jacek Saryusz-Wolski. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak