X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Ryszard Czarnecki ponownie wygrał proces w trybie wyborczym z Koalicją Europejską

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 17:30
Europoseł PiS Ryszard Czarnecki poinformował w piątek, że ponownie wygrał proces w trybie wyborczym z Koalicją Europejską. Jak dodał, sąd apelacyjny zakazał KE rozpowszechniania nieprawdziwej informacji na jego temat "Uwaga! Ucieka do Brukseli!" 
Ryszard Czarnecki
Ryszard CzarneckiFoto: PAP/Leszek Szymański

Koalicja Europejska ruszyła w połowie kwietnia z ogólnopolską kampanią "akcja ewakuacja", która prezentuje billboardy z wizerunkami polityków PiS startującymi do Parlamentu Europejskiego. Na billboardach umieszczono wizerunki polityków PiS startujących w wyborach do PE z dopiskiem "Uwaga! Ucieka do Brukseli!". Na billboardzie z europosłem Czarneckim ("dwójka" w okręgu warszawskim) napisano: "niech opowie jak ustawił rodzinę". 

Europoseł PiS wytoczył Koalicji Europejskiej proces za te billboardy w trybie wyborczym. We wtorek Czarnecki poinformował, że wygrał sprawę w sądzie, ale Koalicja odwołała się od tej decyzji. W piątek Czarnecki poinformował, że Sąd apelacyjny podtrzymał rozstrzygnięcie sądu I instancji. 

"Znowu wygrana w sądzie! Po raz drugi wygrałem z KE - 1 raz w Sądzie Okręgowym, a teraz w Apelacyjnym. Sąd zakazał KE rozpowszechniania o mnie nieprawdziwej informacji: »Uwaga! Ucieka do Brukseli«" - napisał na Twitterze Czarnecki. 

"To orzeczenie pokazuje, że nie warto kłamać w kampanii wyborczej Koalicjo Europejska" - dodał europoseł PiS. 

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak