X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prognoza pogody: uwaga na przelotne deszcze

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2019 08:33
W środę zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Przelotne opady deszczu. Wysoko w Tatrach opady śniegu. Na wschodzie kraju lokalnie burze, możliwy niewielki grad. Temperatura maksymalna od 14 st.C na południowym wschodzie, około 17 st.C na zachodzie i w centrum, do 19 st.C na północnym wschodzie. 
Prognoza pogody: uwaga na przelotne deszcze
Foto: pixabay.com

Na wybrzeżu od 12 st.C do 16 st.C, na Podhalu około 11 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h na zachodnim wybrzeżu, z kierunków północnych. W czasie burz i w górach porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Wysoko w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od 4 st.C do 8 st.C, na Podhalu około 3 st.C. Wiatr na ogół umiarkowany, miejscami porywisty, na wybrzeżu dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zachodnich. Wysoko w górach porywy wiatru do 70 km/h.

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, na południowym wschodzie kraju możliwe burze. Temperatura maksymalna w północnej połowie kraju od 9 st.C do 14 st.C, w południowej połowie kraju od 15 st.C do 19 st.C. Na wybrzeżu od 8 st.C do 11 st.C, na Podhalu około 12 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, nad morzem dość silny i silny, w porywach do 75 km/h, zachodni. W czasie burz wiatr porywisty. W górach porywy wiatru do 70 km/h.

W środę w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego z możliwością słabych przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna 18 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W nocy zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, później duże i możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna 9 st.C. Wiatr słaby, nad ranem wzrastający do umiarkowanego i porywistego, zachodni.

W czwartek w stolicy zachmurzenie duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 13 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni. (PAP)

Zobacz więcej na temat: POLSKA pogoda Maj deszcz