X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jean-Claude Juncker wyklucza polexit po ponownej wygranej PiS. Leszek Miller: pytanie, czy był po większej ilości koniaku

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 12:08
- Niewątpliwie celem rządzącej partii jest aksamitny polexit, to znaczy trzymanie naszego kraju na najniższym piętrze integracji europejskiej - ocenił były premier Leszek Miller, kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do PE.
Leszek Miller i Jean-Claude Juncker
Leszek Miller i Jean-Claude Juncker Foto: shutterstock/Belish, shutterstock/Tomasz Bidermann

- Niewątpliwie celem rządzącej partii jest taki aksamitny polexit, to znaczy trzymanie naszego kraju na najniższym piętrze integracji europejskiej. Na dobrą sprawę sprowadzanej tylko do współpracy gospodarczej, ale już bez tych wszystkich wartości, które legły u podstaw utworzenia Unii - powiedział Leszek Miller w poniedziałkowej audycji Radia Plus.

Czytaj więcej
shutterstock juncker 1200.jpg
Jean-Claude Juncker wyklucza możliwość opuszczenia przez Polskę UE

Dodał, że chodzi o "demokrację liberalną, z zasadami trójpodziału władz i niezawisłym sądownictwem". W ocenie Leszka Millera PiS zamierza "to wszystko odrzucić, bo to przeszkadza w sprawowaniu władzy".

Były premier poproszony o komentarz do wypowiedzi przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera, który w wywiadzie dla poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" ocenił, że po ewentualnej wygranej PiS w wyborach nie będzie polexitu, powiedział: "Jest pytanie, czy pan Juncker był po jednym koniaku, czy po większej ilości".

Zapytany, czy zarzuca szefowi Komisji Europejskiej, że udzielał wywiadu "pod wpływem alkoholu, że nie mówił tego na trzeźwo?", Miller przyznał: "Nie, nie mogę tego powiedzieć, bo nie wiem, jak było, ale skłonności pana Junckera są oczywiście znane". - Uważam, że pan Juncker się po prostu myli w ocenie sytuacji - dodał były premier, który w wyborach startuje z drugiego miejsca na liście Koalicji w Wielkopolsce.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz i Marek Belka wśród kandydatów SLD do PE

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2019 17:48
Byli premierzy: Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz i Marek Belka oraz wiceszef PE Bogusław Liberadzki - to niektórzy kandydaci SLD w wyborach do europarlamentu, którzy znajdą się na listach Koalicji Europejskiej. Zostali oni zatwierdzeni podczas sobotniej Rady Krajowej partii.
rozwiń zwiń