X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

15. rocznica przystąpienia Polski do UE. Do Warszawy przyjadą europejscy premierzy

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 19:52
Premierzy Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii i innych państw środkowoeuropejskich pojawią się na szczycie z okazji obchodów 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, który odbędzie się 1 maja w Warszawie - napisał portal wPolityce.pl.
Premier Mateusz Morawiecki podczas VIII Szczytu Szefów Rządów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin w Dubrowniku
Premier Mateusz Morawiecki podczas VIII Szczytu Szefów Rządów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin w DubrownikuFoto: PAP/Paweł Supernak

1 maja w Warszawie ma się odbyć - z inicjatywy premiera Mateusza Morawieckiego - szczyt „Together for Europe – High Level Summit”; to element obchodów 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Według portalu, na szczycie "w Warszawie na pewno pojawią się premierzy Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i Malty". Jak pisze portal wPolityce.pl, oczekiwana jest także obecność ministrów spraw zagranicznych Łotwy i Słowenii oraz przewodniczącego cypryjskiego parlamentu. "Prawdopodobnie" ma także pojawić się na nim premier Estonii.

Podczas rozszerzenia 1 maja 2004 do Unii Europejskiej dołączyło dziesięć państw: Cypr, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Malta, Polska, Słowacja, Słowenia i Węgry. W roku 2007 roku do wspólnoty dołączyły Rumunia i Bułgaria, a w 2013 roku - Chorwacja.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak