X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PFRON przekaże więcej pieniędzy dla organizacji pozarządowych

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 15:06
Prezes PFRON Marlena Maląg powiedziała, że kwota jaka przekazana zostanie w tym roku na działania organizacji pozarządowych na rzecz osób niepełnosprawnych wzrosła do 279 milionów złotych. Zaznaczyła, że to największy budżet w ciągu ostatnich dziesięciu lat.
Audio
  • Prezes PFRON Marlena Maląg powiedziała, że środki finansowe otrzyma w sumie 397 organizacji (IAR)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: pixabay/public domain

Wyjaśniła, że w sumie dzięki funduszom realizowane będą 572 projekty udzielające wsparcia ponad 150 tysiącom osób z niepełnosprawnościami.

Środki finansowe otrzyma w sumie 397 organizacji, które podejmują inicjatywy wspierające wejście osób niepełnosprawnych na rynek pracy, poprawiające ich jakość życia, zwiększające samodzielność i aktywność społeczną.

Prezes Marlena Maląg zaznaczyła, że ważne są także te projekty, które zapewniają dostęp do informacji i promują pozytywne postawy społeczne wobec osób z niepełnosprawnościami.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak