X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Poznański Caritas otworzył świetlice dla dzieci ze strajkujących szkół

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 17:13
- Na prośbę urzędu miasta Poznań udostępniliśmy dwie świetlice socjoterapeutyczne dla dzieci, których szkoły włączyły się do strajku nauczycieli - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Paweł Pomin z Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Poznański Caritas wyszedł naprzeciw potrzebom miasta Poznań, w którym strajkują nauczyciele ze 190 placówek. Dwie świetlice udostępnione przez katolicką organizację mogą łącznie pomieścić 40 dzieci. - W obu punktach dziś mieliśmy komplet - podkreśla Paweł Pomin.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy urząd miasta. - Zapytanie dotyczące prowadzenia zajęć dla dzieci podczas trwającego w Poznaniu strajku nauczycieli, zostało wysłane do różnych instytucji, organizacji oraz placówek. Jedną z nich był Caritas, który zgodził się na współpracę - poinformowała nas Daria Kulczewska z biura prasowego poznańskiego magistratu.

- Każda z organizacji, która podpisała umowę z miastem obwiązała się w niej do zapewnienia m.in. opieki nad dziećmi w godz. 7:30-16:30, jednego ciepłego posiłku dziennie, odpowiednich warunków czy kadry. Umowa została podpisana na 3 dni - dodaje Kluczewska.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak