X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Joachim Brudziński przekazał nowy sprzęt strażakom z Pomorza Zachodniego

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 12:50
Szef MSWiA Joachim Brudziński w sobotę w Szczecinie przekazał strażakom z Pomorza Zachodniego nowe pojazdy ratowniczo-gaśnicze i łodzie. Poinformował także, że do strażaków ochotników z Pomorza Zachodniego trafi niebawem 17 pojazdów.
Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński podczas uroczystości przekazania sprzętu strażackiego
Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński podczas uroczystości przekazania sprzętu strażackiegoFoto: PAP/Jerzy Muszyński

Joachim Brudziński uczestniczył w przekazaniu strażakom z Pomorza Zachodniego pięciu nowych średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych i trzech łodzi. - Dziś dla mieszkańców ziemi zachodniopomorskiej kolejna dobra informacja - powiedział Brudziński. - W ręce strażaków, zarówno funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, jak również druhów o Ochotniczej Straży Pożarnej trafia kolejny sprzęt. Sprzęt zakupiony dzięki dobrej współpracy samorządów - dodał.

- Mówiłem to już wielokrotnie, dla rządu pana premiera Mateusza Morawieckiego, dla mnie jako ministra MSWiA bezpieczeństwo w tym wymiarze bezpieczeństwa przeciwpożarowego, ale również bezpieczeństwo ludzi na drogach (...), czy akwenach nie ma barw partyjnych. Nie jest istotne, spod jakich komitetów wyborczych wywodzą się lokalni wójtowie, burmistrzowie, czy starostowie - kontynuował szef MSWiA.

- Dzisiejsza uroczystość nie jest ostatnim słowem - powiedział Joachim Brudziński. Jak dodał, "dla druhów do OSP w gminach województwa zachodniopomorskiego w najbliższych miesiącach trafi kolejnych 17 średnich wozów ratowniczo-gaśniczych".

"To szczególny dzień dla nas"

Zachodniopomorski komendant wojewódzki PSP Jacek Staśkiewicz powiedział z kolei, że do PSP trafią trzy średnie samochody ratowniczo-gaśnicze i dwie łodzie, a do OSP dwa takie samochody i jedna łódź. Łączna wartość przekazanego w sobotę sprzętu to około 6 mln zł.

- Jest to szczególny dzień dla nas, gdyż jak w ostatnim czasie zdarza się, coraz więcej sprzętu kupujemy i dzięki temu możemy skuteczniej i szybciej udzielać pomocy. Na początku roku prezentowaliśmy sześć nowozakupionych samochodów dla PSP - powiedział Jacek Staśkiewicz.

- Sprzęt, który tutaj mamy do przekazania opiewa na około 6 mln zł; jest to niemała kwota. My jako PSP w poprzednich latach kupowaliśmy średnio po dwa samochody ratowniczo-gaśnicze dla naszych jednostek, ale dzięki zaangażowaniu pana ministra, parlamentarzystów, wojewody i komendanta głównego PSP udało nam się pomnożyć tak, że udało nam się kupić siedem samochodów - dodał Jacek Staśkiewicz.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef ZNP: policja wchodzi do szkół. Szef MSWiA: to piramidalne bzdury

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 14:29
- Informacje o wejściach policji do szkół, w których trwają egzaminy i strajk nauczycieli, to piramidalne bzdury - ocenił w czwartek szef resortu spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Dodał, że polska policja jest od ścigania przestępców, a nie od stresowania dzieci. 
rozwiń zwiń