X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Paweł Kwieciński został wybrany do komitetu radiowego EBU

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2019 17:31
Dyrektor Biura Programowego Polskiego Radia Paweł Kwieciński został wybrany do komitetu radiowego Europejskiej Unii Nadawców (EBU). Nowy skład komitetu został powołany w piątek podczas zjazdu części radiowej organizacji w bułgarskiej Sofii.
Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr.Foto: Krzysztof Plona/Polskie Radio

- Jest to wyróżnienie dla Polskiego Radia - mówił przebywający w Sofii Paweł Kwieciński.

- To, że Polskie Radio ma swoich przedstawicieli w takich ciałach jak komitet techniczny czy komitet radiowy, jest dla mnie niezwykle cenne, bo to jest wyraz zaufania do Polskiego Radia, to jest ocena tego co w Polskim Radiu robimy, jak przedstawiamy rzeczywistość, jak zajmujemy się kulturą, jak zajmujemy się teatrem i jak realizujemy naszą publiczną misję - podkreślił Paweł Kwieciński.

Europejska Unia Nadawców jest wiodącym na świecie sojuszem mediów publicznych. EBU działa na ich rzecz, dążąc do utrzymania ich nieodzowności i wyjątkowego statusu na lokalnych i międzynarodowych rynkach. W jej skład wchodzi 117 organizacji medialnych z 56 krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, a dodatkowo 33 organizacje zrzeszone z Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk.

Członkowie EBU obsługują ponad 2000 kanałów telewizyjnych, radiowych i internetowych oraz oferują treści na innych platformach. Razem docierają do ponad miliarda ludzi na całym świecie, nadając w ponad 160 językach. Celem organizacji jest wymiana programów i doświadczeń między nadawcami publicznymi, ale także organizacja konkursów i festiwalu - takich jak Eurowizja.

Europejska Unia Nadawców powstała w 1950 roku. Telewizja Polska oraz Polskie Radio należą do niej od 1993 roku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Rogoyski: Polskie Radio jest liderem w procesie cyfryzacji

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 11:10
Polskie Radio jest liderem w procesie cyfryzacji nadawania radiowego w naszym kraju - tak mówił prezes radia Andrzej Rogoyski na spotkaniu Komitetu Technicznego EBU, które odbywa się w Warszawie. Europejska Unia Nadawców jest największym na świecie sojuszem mediów publicznych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warsztaty europejskich nadawców radiowych w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 15:55
Przedstawiciele publicznych nadawców radiowych z Europy Środkowo-Wschodniej dyskutują w Warszawie o tym, jak radio powinno wkraczać w erę cyfrową. W siedzibie Polskiego Radio przed południem rozpoczęły się warsztaty Europejskiej Unii Nadawców. Biorą w nich udział radiowcy z Polski, Litwy, Łotwy, Rumunii i Ukrainy, a także eksperci z Wielkiej Brytanii. 
rozwiń zwiń