X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: taksówkarze weszli do ministerstwa. Plac Trzech Krzyży zablokowany przez strajk

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 15:53
Przedstawiciele protestujących taksówkarzy weszli do siedziby Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Mają tam rozmawiać z przedstawicielami rządu o regulowaniu rynku przewozów pasażerskich w Polsce.
Audio
  • Rzecznik Komendy Stołecznej Policji, komisarz Sylwester Marczak o działaniach policji podczas protestu taksówkarzy (IAR)
Protest taksówkarzy pod hasłem Stop Nielegalnym Przewozom na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, 8 bm.
Protest taksówkarzy pod hasłem „Stop Nielegalnym Przewozom” na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, 8 bm. Foto: PAP/Radek Pietruszka

Na placu zebrało się około 900 taksówkarzy. Rzecznik komendanta stołecznego policji, komisarz Sylwester Marczak, radzi kierowcom, aby omijali ten rejon Warszawy.

Komisarz Marczak powiedział, że do największych utrudnień doszło przed rozpoczęciem protestu, gdy taksówkarze z Warszawy i innych miast zebrali się koło hali Torwaru. Rzecznik powiedział, że taksówki spowodowały zagrożenie w ruchu, polegające na jego tamowaniu i poruszaniu się z bardzo małą prędkością. Policjanci wylegitymowali więc około 50 osób. Do sądu zostaną skierowane wnioski o ich ukaranie. 

Sylwester Marczak powiedział, że w rejon Torwaru zjechało około 900 taksówek. Ich kierowcy przeszli następnie pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i na plac Trzech Krzyży. Zgromadzenie na placu ma się zakończyć około 17, ale jak powiedział komisarz Marczak, taksówki będą się rozjeżdżać przez około godzinę, co może spowodować kolejne utrudnienia.

fc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warszawa: zakończył się protest rolników zorganizowany przez AGROunię

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 17:00
Po godz. 16.00 przed siedzibą Ministerstwa Rolnictwa zakończył się protest rolników zorganizowany przez AGROunię. Od 8:00 rano kilkaset osób z całej Polski manifestowało na Placu Zawiszy, Rondzie Dmowskiego i przed Sejmem. Po 15:00 rolnicy z AGROunii przeszli przed Ministerstwo Rolnictwa. Wejścia do tego budynku pilnowali funkcjonariusze policji. Zarówno protest przed Sejmem, jak i przed siedzibą resortu, nie były na trasie manifestacji zgłoszonej w warszawskim ratuszu.
rozwiń zwiń