X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

CBA: trzy osoby zostały zatrzymane za działanie na szkodę SK Banku w Wołominie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 09:50
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzy osoby, które miały działać na szkodę Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie. Wśród zatrzymanych są śląski przedsiębiorca i dwaj byli dyrektorzy warszawskiego oddziału SK Banku w Wołominie. Do zatrzymań doszło na terenie Warszawy i Myszkowa. 
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cba.gov.pl

Rzecznik CBA Temistokles Brodowski powiedział, że zatrzymani mieli wyrządzić szkody w SK Banku na ponad 40 mln zł. - Po zakończeniu czynności procesowych zatrzymani zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie usłyszą zarzuty związane z działaniem na szkodę SK Banku. Ustalenia śledczych wskazują, że przedsiębiorca uzyskał kredyty w banku, co do których nie miał zdolności kredytowej - dodawał rzecznik. 

Śledztwo w tej sprawie zostało powierzone CBA przez prokuraturę w kwietniu 2016 roku. Prowadzone jest w sprawie nadużycia zaufania przez władze SK Banku w Wołominie, prowadzenia ksiąg rachunkowych wbrew przepisom ustawy o rachunkowości i podawania w tych księgach nierzetelnych danych oraz zatajenia prawdziwych i podania nieprawdziwych informacji NBP. 

Do tej pory w sprawie zarzuty usłyszało 110 osób. Straty banku oceniane są na około 2 mld 700 mln zł. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sąd wydał zgodę na udostępnienie prokuraturze informacji ws. SK Banku

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 12:08
Sąd Okręgowy w Szczecinie wydał zgodę na udostępnienie Prokuraturze Regionalnej w Szczecinie informacji stanowiących tajemnicę bankową przez przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ponad 720 zatrzymanych, liczne kontrole i prewencja. CBA cieszy się wysokim zaufaniem Polaków

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2019 06:42
721 osób podejrzewanych o dokonanie przestępstw korupcyjnych zatrzymało w 2018 roku Centralne Biuro Antykorupcyjne - wynika z rocznego sprawozdania służby. CBA jest wysoko w rankingu zaufania społecznego - według ostatnich badań ufa mu 47 proc. Polaków.
rozwiń zwiń