X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Beata Mazurek: w ogóle nie mówimy na temat dymisji Anny Zalewskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 15:21
- W ogóle nie mówimy na temat dymisji minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej, przynajmniej w gronie, w którym uczestniczyłam - oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Dodała, że również nic nie słyszała, by miała nastąpić rekonstrukcja rządu. 
Rzeczniczka PiS Beata Mazurek
Rzeczniczka PiS Beata MazurekFoto: Beata Mazurek / Facebook

Rzeczniczka PiS była pytana przez dziennikarzy w Sejmie o spekulacje na temat dymisji minister finansów Teresy Czerwińskiej. - To jest plotka, to już zostało zdementowane, ja takiej informacji od pani Czerwińskiej ani od nikogo z przedstawicieli rządu czy premiera nie słyszałam - powiedziała Mazurek. 

Dziennikarze pytali również, czy prawdziwe są doniesienia medialne, że w kierownictwie PiS i rządzie rozważana jest dymisja szefowej MEN Anny Zalewskiej. - Też na ten temat w ogóle nie mówimy, przynajmniej w gronie, w którym ja uczestniczyłam - podkreśliła rzeczniczka PiS. 

Na pytanie, czy w ogóle w najbliższym czasie jest rozważana rekonstrukcja rządu, Mazurek odparła, że to nie jest pytanie do niej, ponieważ nie jest rzecznikiem rządu. - Ja w rozmowach nt. rekonstrukcji nie uczestniczę, nie słyszałam nic na ten temat, by taka rekonstrukcja miała być przeprowadzona - powiedziała Mazurek.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak