more_horiz
Wiadomości

Krzysztof Gawkowski: jedynki do Parlamentu Europejskiego ogłosimy 23 marca

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 18:17
- W wyborach do europarlamentu, jako Wiosna Biedronia, będziemy na podium ze znakomitym dwucyfrowym wynikiem. Jestem o tym głęboko przekonany. Swoje jedynki ogłosimy na Europejskiej Konwencji partii, która odbędzie się 23 marca – powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący partii Wiosna.
Audio

Gość Adriana Klarenbacha mówił m.in. o przygotowaniach Wiosny do wyborów europejskich. - W poniedziałek, podczas konferencji prasowej ogłosimy, że startujemy z kampanią wyborczą. Wiosna Roberta Biedronia to dziś duża siła polityczna. Mamy nasze struktury w całej Polsce. Powołaliśmy okręgi wyborcze, mamy struktury w powiatach. Na nasze spotkania przychodzą setki osób, a czasami tysiące. W Poznaniu ostatnio było 2,5 tysiąca osób – podkreślił Krzysztof Gawkowski.

Zaznaczył, że w partii Wiosna liderem jest Robert Biedroń. - To on ogłosi liderów na listach w wyborach do europarlamentu. Swoje jedynki ogłosimy na Europejskiej Konwencji partii, która odbędzie się 23 marca. Zaprezentujemy wszystkie nasze kandydatki i kandydatów. Wiosna Roberta Biedronia wchodzi do wielkiej polityki – dodał gość PR24.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/bartos

----------------------------

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 17.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Robert Biedroń: nie staramy się o "stołki". Chcemy załatwiać konkretne rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 10:10
– Wielu straszyło, że Wiosna to rozbijanie opozycji i szkodzenie demokracji. Nasze nadejście uzupełnia ofertę. To rzeczywisty i odważny program – mówił w Polskim Radiu 24 Robert Biedroń, lider Wiosny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłopoty lidera Wiosny. Będzie zawiadomienie do prokuratury ws. finansowania partii

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 15:07
- Wiosna Roberta Biedronia nielegalnie finansuje swoje działania polityczne poprzez wsparcie Instytutu Myśli Demokratycznej, firm prywatnych i z zysków ze sklepu internetowego - twierdzi poseł Robert Winnicki (niezrz.), który zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury w tej sprawie.
rozwiń zwiń