X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: politycy PiS wzięli udział w mszy związanej z miesięcznicą katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 10:05
W niedzielę w kościele seminaryjnym w Warszawie odprawiono mszę świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Uczestniczyli w niej m.in. premier Mateusz Morawiecki, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, ministrowie i politycy PiS.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz politycy Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty przed pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz politycy Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty przed pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie.Foto: PAP/Radek Pietruszka

W mszy uczestniczyli m.in. premier Mateusz Morawiecki, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski oraz były szef MON Antoni Macierewicz.

Następnie delegacja polityków PiS złożyła wieńce przed pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. oraz pomnikiem Lecha Kaczyńskiego przy placu Józefa Piłsudskiego.

W ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, 10 kwietnia zeszłego roku, odbył się 96. - ostatni z organizowanych w miesięcznice - marsz z warszawskiej archikatedry przed Pałac Prezydencki. Prezes PiS powiedział wówczas, że odbyło się 96 marszów - tyle, ile ofiar katastrofy smoleńskiej. Podkreślił wtedy także, że choć nie będą odbywały się już takie marsze, to miesięcznice trwają.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego i ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości dla upamiętnienia 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak