X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Małopolska kurator oświaty: standardy WHO są treściami propedofilskimi

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 14:50
- Standardy WHO dotyczące tzw. edukacji seksualnej są propedofilskie. Znajdują się tam wskazówki, jak od najmłodszych lat rozbudzić dziecko seksualnie, począwszy od okresu niemowlęcego - powiedziała w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.
Barbara Nowak
Barbara NowakFoto: Barbara Nowak / screen youtube

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał w lutym dokument "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+". Zakłada on m.in. wprowadzenie do szkół i przedszkoli edukacji seksualnej opartej na standardach Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). 

Małopolska kurator powiedziała, że standardy te są "propedofilskie". - Znajdują się tam wskazówki, jak od najmłodszych lat rozbudzić dziecko seksualnie, począwszy od okresu niemowlęcego. Już w odniesieniu do przedziału wiekowego 0-4 lata jest mowa o masturbacji, zainteresowaniu swoją płcią, tym, jaki dotyk sprawia przyjemność. W odniesieniu do kolejnych grup wiekowych jest jeszcze gorzej, bo wprost mówi się o nauce pewnych zachowań, wskazywaniu dziecku stref erogennych - mówiła w rozmowie z "Naszym Dziennikiem".

Według małopolskiej kurator oświaty "dziś wystarczy powiedzieć: Światowa Organizacja Zdrowia i wiele osób staje na baczność, ale każdy powinien zadać sobie trud i sprawdzić, jak funkcjonuje ta organizacja". - Forsowanie rozwiązań zawartych w podpisanej przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT+ jest niszczeniem dzieci - oceniła Barbara Nowak. - Chciałabym traktować prezydenta Trzaskowskiego poważnie, ale mówi on coś, co nie ma związku z rzeczywistością. Albo nie czytał tych standardów, albo wierzy tym, którzy mu je podsuwają - dodała Barbara Nowak.

msze, "Nasze Dziennik"

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rzecznik praw dziecka: mam wątpliwości, czy deklaracja LGBT+ jest zgodna z konstytucją

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 13:00
- Mam wątpliwości, czy ta deklaracja, takie postępowanie władz samorządowych w Warszawie, nie narusza praw rodziców, które są wymienione w artykule 48 konstytucji - mówił o deklaracji LGBT+ na antenie Jedynki rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak. 
rozwiń zwiń