X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Atak biznesmena Leszka Czarneckiego na dziennikarza TVP [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 19:27
Dziennikarze "Magazynu śledczego Anity Gargas" opublikowali nagranie, na którym widać atak Leszka Czarneckiego na operatora kamery TVP. Biznesmena miały wyprowadzić z równowagi pytania o sprzedaż "toksycznych" obligacji GetBack przez kontrolowany przez niego Idea Bank.
Leszek Czarnecki (z prawej) i Roman Giertych (z lewej)
Leszek Czarnecki (z prawej) i Roman Giertych (z lewej)Foto: Screenshot/Twitter

"SZARŻA oligarchy Leszka Czarneckiego na ekipę #Magazynsledczy. Wybuch wywołały pytania naszego dziennikarza o sprzedaż "toksycznych" obligacji #GetBack przez kontrolowany przez Czarneckiego Idea Bank" - czytamy na Twitterze "Magazynu śledczego Anity Gargas".

Pełnomocnikiem Leszka Czarneckiego jest Roman Giertych.

Afera GetBack

Afera GetBack wybuchła w kwietniu 2018 roku. Firma ta wyemitowała obligacje na ogromną kwotę, której nie była potem w stanie spłacić. Pożyczyła od inwestorów, w większości klientów indywidualnych, ponad 2 mld zł i przestała regulować zobowiązania.

- Mamy do czynienia z sytuacją, być może ostatniej, afery, za którą w tle stoją ludzie, którzy tworzyli system finansowy III RP. Przypomnę tylko, że GetBack to jest pomysł biznesowy pana Leszka Czarneckiego - mówił na antenie radiowej Jedynki Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Wiceminister mówił, że za aferą stoją ludzie związani z komunistycznymi służbami. - Ci młodzi ludzie, którzy stworzyli GetBack, to są wychowankowie pana Stypułkowskiego, to jest siostrzeniec pani Alicji Kornasiewicz, to są ludzie, którzy nie trafili do biznesu inaczej niż przez tych, o których mówimy. A ci, o których mówimy, to nie tylko ludzie, którzy tworzyli III RP, ale także ludzie związani z byłymi służbami, jako TW tych służb - dodał.

dn/Twitter

Zobacz więcej na temat: POLSKA Leszek Czarnecki