X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ireneusz Zyska: możemy się spodziewać nachalnej homopropagandy w szkołach

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 17:52
- Prezydent Rafał Trzaskowski zapomniał o wielu obietnicach wyborczych. Powinien je realizować, a nie wywoływać wojnę obyczajową - mówił w Polskim Radiu 24 Ireneusz Zyska, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • 5.03.19 Poseł PiS: deklaracja LGBT+ to uderzenie w cywilizację

Ireneusz Zyska zaznaczył, że możemy się spodziewać nachalnej homopropagandy w przedszkolach i szkołach. - Deklaracja LGBT+, którą podpisał Rafał Trzaskowski, jest wyrządzaniem krzywdy dzieciom, rodzicom i całemu społeczeństwu. To uderzenie w cywilizację i kształtowanie zdrowego społeczeństwa. Na szczęście to Rada Rodziców decyduje o tym, czy dane zajęcia będą wprowadzone do szkół - powiedział polityk PiS.

Zdaniem gości Polskiego Radia 24 Rafał Trzaskowski zamiast realizować zapowiedzi przedwyborcze wycofuje się z kolejnych obietnic. - Prezydent Warszawy, zamiast realizacją programu z kampanii, w pierwszej kolejności zajmuje się wywoływaniem wojny związanej z seksualizacją dzieci. To rzecz godna potępienia i napiętnowania. Myślę, że środowisko rodziców w Warszawie wywoła presję i Rafał Trzaskowski się z tego wycofa - wskazał parlamentarzysta.

W lutym prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaprezentował Kartę LGBT+, czyli deklarację "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+". W dokumencie Trzaskowski zobowiązał się m.in. do wspierania działań na rzecz bezpieczeństwa osób LGBT+, edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole, działania na rzecz wolności artystycznej, a także do utworzenia hostelu interwencyjnego dla osób będących w sytuacji kryzysowej.

Więcej tematów w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/PAP/ras

----------------------------

Data emisji: 5.03.2019

Godzina emisji: 17.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Artur Soboń: program Mieszkanie Plus będzie kołem zamachowym gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 16:30
- Do jesieni tego roku będziemy mieli uruchomionych 100 tys. mieszkań z programu Mieszkanie Plus. Jest to projekt rozpędzony, ale wymaga jeszcze jednej zmiany legislacyjnej - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister inwestycji i rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Winnicki: środowiska LGBT dążą do indoktrynacji dzieci

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 18:19
- Eksperyment antyrodzinnej rewolucji wita do Polski z opóźnieniem. Mam nadzieję, że się tutaj nie zakorzeni - powiedział w Polskim Radiu 24 Robert Winnicki, poseł Ruchu Narodowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Sachajko: podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. złotych byłoby lepsze niż program 500+

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 16:30
- W Polsce mamy schizofreniczną sytuacje. Niby jest pomoc dla najbiedniejszych, ale od zarobków i emerytur, które nie pokrywają minimum socjalnego, państwo pobiera podatki. To jest chore, żeby pobierać pieniądze od ludzi, którzy nie są w stanie sami się utrzymać - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15.
rozwiń zwiń