X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Andrzej Zybertowicz: konferencja bliskowschodnia to część procesu politycznego

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 11:15
Doradca prezydenta Andrzeja Dudy, profesor Andrzej Zybertowicz, powiedział, że znaczenie warszawskiej konferencji bliskowschodniej będzie zależało od reakcji Iranu na jej przebieg.
Audio
  • Andrzej Zybertowicz o znaczeniu konferencji bliskowschodniej (Trójka)
W Warszawie odbyło się spotkanie ministerialne poświęcone budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie
W Warszawie odbyło się spotkanie ministerialne poświęcone budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim WschodzieFoto: PAP/Jakub Kamiński

Profesor przypomniał w Trójce, że wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence miał na konferencji "mocne wystąpienie" przeciwko Iranowi. Powiedział między innymi, że irańskie władze są "głównym sponsorem terroryzmu na świecie" i "otwarcie opowiadają się za drugim Holokaustem".

Andrzej Zybertowicz powiedział, że ocena konferencji będzie zależeć od tego, jak Iran zareaguje na to wystąpienie. Jeśli będzie ono zrozumiane jako sygnał amerykańskiej determinacji i spełni funkcję odstraszania, to zostanie powiedziane, że konferencja spełniła swoją rolę w procesie pokojowym - uważa doradca prezydenta. Jeśli jednak przywódcy Iranu zachowają się irracjonalnie i uznają, że po tak mocnych słowach trzeba dać nauczkę "wielkiemu szatanowi", to historycy mogą patrzeć na tę konferencję w bardziej ponurych barwach - powiedział gość Trójki.

Dodał, że zakończona wczoraj konferencja była częścią trwającego procesu politycznego i trudno przesądzić, czym się on zakończy. Profesor Zybertowicz zwrócił uwagę, że na konferencji doszło do pierwszego od lat spotkania premiera Izraela z przedstawicielami wielu państw arabskich.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak