X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent odznaczył pracowników Wojskowego Instytutu Medycznego

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 16:48
Prezydent Andrzej Duda wręczył we wtorek odznaczenia pracownikom Wojskowego Instytutu Medycznego. Nadano im je, jak podkreślał, za pracę ponad wymagania i oczekiwania służbowe. 
Audio
  • Prezydent odznaczył pracowników Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: twitter.com/MON_GOV_PL

- Dziękuję za służbę dla pacjenta i za wkład rozwój polskiej medycyny wojskowej - mówił prezydent Andrzej Duda do pracowników Wojskowego Instytutu Medycznego. Dodał, że wśród ich pacjentów są zarówno żołnierze, osoby pełniące najwyższe funkcje państwowe, jak i zwykli ludzie. 

- Bardzo się cieszę, że mogę wręczyć te odznaczenia, które mają (…) bardzo specyficzny wymiar. (…) To krzyże. Odznaczenie o tak ważnej symbolice, także symbolice wojskowej, ważnej dla nas kulturowo, tożsamościowo, świadomościowo. Ale ważne także jako znak męstwa, jako znak odwagi, jako znak poświęcenia, jako coś wyjątkowego - powiedział prezydent podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim. 

Uhonorowani – jak wskazał - odebrali odznaczenia - "krzyże zasługi, krzyże za służbę, za wyjątkową służbę". - Zapoznawałem się z państwa biogramami, przy każdym wniosku o odznaczenie było napisane, że to służba ponad wymiar, wyjątkowa, ponad normalną pracę, ponad normalne wymagania i oczekiwania służbowe - podkreślił prezydent Duda. 

Od 2007 r. dyrektorem WIM jest gen. prof. Grzegorz Gielerak.

ras

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak