X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Czeczena podejrzanego o wspieranie terroryzmu

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 11:24
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Nurmagomeda M., Czeczena podejrzanego o powiązanie z organizacjami terrorystycznymi. Mężczyzna został osadzony na trzy miesiące w ośrodku Straży Granicznej i oczekuje na deportację do Federacji Rosyjskiej.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ABW/abw.gov.pl

Rzecznik koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn powiedział, że zatrzymany obywatel Federacji Rosyjskiej narodowości czeczeńskiej był członkiem rozpracowanej przez ABW w zeszłym roku czeczeńskiej zorganizowanej grupy przestępczej, która wspierała organizacje terrorystyczne.

Współpracował między innymi z wydalonym z Polski w sierpniu Azamatem B. Z informacji ABW wynika, że włączał się w działania logistyczne na rzecz organizacji terrorystycznych, ale nie ma informacji, żeby jego obecność w naszym kraju stwarzała zagrożenie zamachem terrorystycznym w Polsce.

Urząd do Spraw Cudzoziemców na wniosek ABW cofnął zatrzymanemu ochronę uzupełniającą, którą był objęty na terenie Polski od 2009 roku. Sąd zdecydował już o deportacji mężczyzny do kraju pochodzenia.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ABW: w 2018 r. 375 postępowań i 418 osób z zarzutami w śledztwach Agencji

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 15:09
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego prowadziła w 2018 roku 375 postępowań, a 418 osób usłyszało zarzuty w sprawach przez nią prowadzonych. W ubiegłym roku agenci zatrzymali 189 osób i a dodatkowo 39 zatrzymały inne służby. 
rozwiń zwiń