X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Iwona Michałek o Ewie Kopacz: nawąchała się strasznie dużo naftaliny

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 17:58
- Jestem zażenowana. Nie myślałam, że była premier Polski, była marszałek Sejmu i była szefowa bardzo ważnej partii w Polsce, Platformy Obywatelskiej, może pomylić epoki, bajki z rzeczywistością - mówiła w Rozmowie PR24 Iwona Michałek z Porozumienia, odnosząc się do wypowiedzi Ewy Kopacz.  
Audio
  • 31.01.19 Iwona Michałek o wypowiedzi Ewy Kopacz: nawąchała się strasznie dużo naftaliny
Iwona Michałek
Iwona MichałekFoto: PR24

Była premier w programie "Fakt Opinie", odnosząc się do sondaży politycznych i ostatnich informacji oraz publikacji związanych z Prawem i Sprawiedliwością, podkreślała, że "presja ma sens". W tym kontekście użyła porównania: "przypomnę strasznie dawne czasy. Wtedy jeszcze były dinozaury, a ludzie nie mieli nowoczesnych strzelb, które pozwoliłyby je zabić. Ludzie rzucali kamieniami w dinozaura. Wiadomo że od jednego rzutu dinozaur nie padał. Ale jeżeli przez miesiąc, dwa rzucali tymi kamieniami, to na tyle go osłabili, że mogli go pokonać. Presja ma sens". 

Posłanka Iwona Michałek na naszej antenie powiedziała, że jest "zażenowana" wypowiedzią Ewy Kopacz. - Nie myślałam, że była premier Polski, była marszałek Sejmu i była szefowa bardzo ważnej partii w Polsce, Platformy Obywatelskiej, może pomylić epoki, bajki z rzeczywistością - komentowała posłanka Porozumienia. - Każdy, kto widział ten fragment, widział z jakim zaangażowaniem premier mówiła o ludziach rzucających kamieniami w dinozaury. Dinozaury wyginęły 66 milionów lat temu, a człowiek na Ziemi pojawił się znacznie później - dodawała. 

- Pani Ewa Kopacz bardzo mocna rzuciła sama w siebie (...). Myślę, że była premier nawąchała strasznie dużo naftaliny. Być może za dużo powkładała jej do swoich szaf - mówiła Iwona Michałek, odnosząc się również do niedawnej wypowiedzi polityk Platformy Obywatelskiej z konwencji "Kobieta, Polska, Europa". - Ewa Kopacz jest niepoważna - pointowała gość PR24. 

Więcej tematów i komentarzy w całej audycji. 

Gospodarzem programu był Adrian Klarenbach

Polskie Radio 24/zz

-------------------------------

Data emisji: 31.01.19 

Godzina emisji: 16.15

Czytaj także

Ewa Kopacz twierdzi, że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury. Jej słowa stały się hitem internetu

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 14:54
- Przypomnę strasznie dawne czasy, wtedy jeszcze dinozaury były a ludzie nie mieli strzelb, żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby ich zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura - powiedziała w czwartek była premier Ewa Kopacz.
rozwiń zwiń