X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Afera Amber Gold. Komisja śledcza weźmie pod lupę kolejne dokumenty

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 14:33
Komisja śledcza ds. Amber Gold zwróci się o dodatkowe dokumenty dotyczące między innymi zatrudnienia Michała Tuska na gdańskim lotnisku oraz działań Komisji Nadzoru Finansowego.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: IAR/Krystian Dobuszyński

- W środę na posiedzeniu zamkniętym posłowie zdecydowali, że zwrócą się o dokumentację do straży granicznej, zarządu gdańskiego lotniska oraz Komisji Nadzoru Finansowego - powiedziała Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji śledczej.

Posłanka tłumaczy, że chodzi przede wszystkim o dokumentację związaną z certyfikacją i poświadczeniem bezpieczeństwa dla Michała Tuska, co ma związek z jego pracą na gdańskim lotnisku. - Chcielibyśmy wiedzieć, kto, kiedy i jakich sprawdzeń dokonywał - powiedziała przewodnicząca komisji śledczej. Kolejne wnioski dotyczą uzupełnienia dokumentacji w sprawie działań KNF, po wybuchu tak zwanej afery Amber Gold.

Małgorzata Wassermann zaznacza, że wspomniane dokumenty są niezbędne do sporządzenia ostatecznego raportu z prac komisji oraz mogą być istotne dla prokuratury. - Komisja złożyła szereg zawiadomień do prokuratury i toczy się szereg postępowań - powiedziała Małgorzata Wassermann. 

Kolejne, zamknięte posiedzenie komisji śledczej zaplanowano na 20 lutego. Ostateczny raport z prac komisji ma być gotowy przed zakończeniem kadencji Sejmu.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak