X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prof. Kazimierz Kik: Polacy będą promowali polityków wyważonych

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 11:55
- Władysław Kosiniak-Kamysz ma kilka cech pozytywnych, Grzegorz Schetyna sam określił się jako "totalna opozycja", natomiast przywódca PSL dostrzega istotę polityki, którą jest rozmowa i dialog – mówił w Polskim Radiu 24 Prof. Kazimierz Kik, Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego
Audio
Prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach
Prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w KielcachFoto: PR24/AK

Rzeczpospolita opublikowała sondaż, zgodnie z wynikami którego, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiak-Kamysz jest postrzegany jako potencjalny lider opozycji i kandydat na premiera. - Platforma Obywatelska przegrywając wybory w 2015 r nie zrozumiała rzeczywistych przyczyn swojej klęski.  Partie polityczne mamy w Polsce wodzowskie, działają w nich bardzo niedobre mechanizmy negatywnego doboru kadr. To co dzieje się dziś w PO to tego skutki tego schematu, po odejściu szefa brakuje merytorycznie i ideowo przygotowanego przywódcy. Polacy zmęczeni bardzo głębokim konfliktem pomiędzy głównymi siłami politycznymi będą premiowali polityków dostrzegają potrzebę kompromisu i porozumienia – zaznaczył gość audycji .

Prof. Kazimierz Kik odniósł się również do inicjatywy Roberta Biedronia. – Ta postać jest dla mnie zagadką, przypomina swoimi wirażami Emmanuela Macrona, chciałby wyjść na swoje dzięki wymknięcie się głównym konfliktom dominującym na polskiej scenie politycznej. Biedroń jeżdzi po kraju i słucha ludzi, to oni mu mówią co ma robić, w związku z tym nie jest samodzielnym politykiem, mającym wizję, jak Polska powinna wyglądać, powtarza to, co ludzie chcą usłyszeć - .

Rozmawiał Ryszard Gromadzki,

Więcej w zapisie audycji.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 02.01.2018

Godzina emisji: 11:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspert: PSL jest niezbędny PO jako partner

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2018 15:59
Koalicje w  poszczególnych województwach z Koalicją Obywatelską nie są przesądzone - powiedział w piątek szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak dodał, umówił się z liderem PO Grzegorzem Schetyną na rozmowy o koalicji w poszczególnych województwach "od przyszłego tygodnia". W Polskim Radiu 24 stanowisko PSL komentował politolog, prof. Maciej Drzonek z Uniwersytetu Szczecińskiego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: w polityce nie ma miłości, są interesy

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 09:35
- Platformie Obywatelskiej udało się ostatnio kilka razy zmienić zdanie, np. w sprawie rekompensat w Warszawie, teraz jeżeli chodzi o Kamilę Gasiuk-Pihowicz - komentował Włodzimierz Czarzasty w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń