X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Od 1 stycznia zmiany w warunkach otrzymania Karty Dużej Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2019 18:01
Od dziś z Karty Dużej Rodziny będą mogli korzystać wszyscy rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci. Dotychczas program nie obejmował tych, którzy przed wprowadzeniem Karty Dużej Rodziny wychowywali przynajmniej troje dzieci.
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, podczas uroczystości Karta Dużej Rodziny - nowe możliwości dla rodzin.
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, podczas uroczystości "Karta Dużej Rodziny - nowe możliwości dla rodzin". Foto: PAP/Radek Pietruszka

Prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" Joanna Krupska podkreśla, że zmiany są docenieniem rodzin wielodzietnych.- Karta Dużej Rodziny uświadamia rodzinom, że nie są obciążeniem dla społeczeństwa, ale są uznanymi, wartościowymi członkami społeczeństwa, które tę niewidzialną pracę wkładają w nasz wspólny rozwój - powiedziała Joanna Krupska.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z trojgiem lub większą liczbą dzieci oferowanych zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych. Program realizowany we współpracy z ministerstwem rodziny, pracy i polityki społecznej.

Obecnie według danych ministerstwa rodziny ulgi honoruje prawie 5 tysięcy firm i instytucji w prawie 22 tysiącach miejsc w całej Polsce. Kartę Dużej Rodziny ma ponad dwa miliony Polaków. To prawie o półtora miliona więcej niż 3 lata temu.

tjak

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak