X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Eksperci: wybory samorządowe wydarzeniem roku

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2018 10:55
- Biorąc pod uwagę zmianę sposobu konsumowania przez nas informacji, każde kolejne wybory są trochę nieporównywalne do poprzednich, jest większa dynamika, więcej mediów społecznościowych, co powoduje też większą liczbę wpadek polityków – mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Pomarański, politolog, ekspert ds. wizerunku politycznego. W audycji wydarzenia polityczne roku komentował także Zbigniew Lazar, ekspert ds. wizerunku i reputacji.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Andrzej Pomarański podkreślał znaczenie wyborów samorządowych – Pokazały, jak po trzech latach wygląda scena polityczna, jakim poparciem cieszą się ugrupowania. Niezależnie od tego jak byśmy oceniali narrację poszczególnych partii, szczególnie po wyborach, gdy z reguły wszyscy ogłaszają zwycięstwo, to ewidentnie widać, że obóz Zjednoczonej Prawicy utrzymuje poparcie, natomiast Koalicja Obywatelska przegrała te wybory -.

Zbigniew Lazar zwracał uwagę na znaczenie komunikacji i mediów społecznościowych. - Zaczęliśmy coraz bardziej tolerować eufemizmy i kłamstwa. Politycy coraz częściej zapominają o poczuciu przyzwoitości, warto tu choćby wspomnieć o głosowaniu europosłanki Julii Pitery ws. Jugendamtów. Kolejne tabu zostało przekroczone, jeszcze kilka lat temu każdy polityk zastanowiłby się przed publicznym wystąpieniem przeciw własnemu narodowi -.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Michał Walczyk.

 PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 19.06.2017

Godzina emisji: 22:11

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata. Bilans polityczny 2018 r.

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 11:45
Wybory samorządowe najważniejszym wydarzeniem w polskiej polityce 2018 r. O przełomowych wydarzeniach mijającego roku dyskutowali w debacie Polskiego Radia 24: Karol Gac (dorzeczy.pl), Marek Król (Sieci) i Paweł Musiałek (Klub Jagielloński).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obchody najważniejszych rocznic historycznych w 2018 roku. Podsumowanie

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 17:05
- Powstanie Wielkopolskie zostało świetnie przygotowane. Doprowadziło do tego, że w czerwcu 1919 roku cała Wielkopolska przypadła Polsce - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Dmitrowicz, historyk.
rozwiń zwiń