X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy pracy operacyjnej CBŚP

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2018 21:51
Policjant zajmujący się przestępstwami narkotykowymi. Po tym, jak został naczelnikiem wydziału zaczęły się jego kłopoty, został oskarżony m.in. o korupcję, jego sprawą zajęło się Biuro Spraw Wewnętrznych. Gościem Polskiego Radia 24 był Marcin Miksza, były policjant CBŚP z Olsztyna.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: cbsp.policja.pl

Marcin Miksza opowiadał o wydarzeniach, które doprowadziły do wydalenia go ze służby. - W rejonie Olsztyna, w którym działałem narkotyki przywożone były z większych miast Polski, później także przemycane z Holandii i innych krajów Europy. Ludzie, którzy zajmują się tym procederem od dłuższego czasu są bardzo ostrożne, nie jest łatwo taką osobę schwytać. Lubiłem tę pracę, podchodziłem do niej z ogromnym zaangażowaniem, wyniki które osiągałem mówiły same za siebie. Kiedy zostałem naczelnikiem wydziału postanowiłem wprowadzić pewnwe zmiany, m.in. pozbyłem się jednego z policjantów, uznałem że nie zasługuje na pracę w CBŚP. Od tego momentu zaczęła się nagonka na moją osobę. Postawiono m m.in. zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Po pół roku zawieszenia dostałem pismo o wdrożeniu procedury administracyjnej wydalenia ze służby –.

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiał Rafał Dudkiewicz

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 21.12.2018

Godzina emisji: 20:06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kulisy postawienia zarzutów byłemu oficerowi CBŚ Marcinowi Mikszy

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 19:35
Nadkomisarz Marcin Miksza przez 18 lat pracował jako oficer pionu walczącego z przestępczością narkotykową Centralnego Biura Śledczego. Dzisiaj ciążą na nim prokuratorskie zarzuty, lecz śledztwo prowadzone przez Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji stawia wiele pytań o konflikt interesów. Marcin Miksza był gościem audycji Kulisy Spraw.
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBŚP uderzyło w przestępczość narkotykową. Zlikwidowano dwa laboratoria

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 10:40
Policjanci CBŚP zlikwidowali dwa laboratoria produkujące narkotyki: w Katowicach i na Mazowszu. Łącznie zatrzymano 7 osób i zabezpieczono narzędzia oraz środki chemiczne służące do produkcji substancji zabronionych - poinformowała rzecznik prasowy CBŚP komendant Iwona Jurkiewicz.
rozwiń zwiń