X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

„ŻW”: spis ludności na razie na próbę

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2010 07:00
W kwietniu i maju mieszkańcy Rembertowa (jako jednej z 16 gmin w Polsce) wezmą udział w próbnym spisie ludności. Będzie on przygotowaniem statystyków do bezbłędnego przeprowadzenia Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2011 roku - zapowiada "Życie Warszawy".


Do przeprowadzenia próbnego spisu w Rembertowie (dzielnica liczy 21 tys. mieszkańców) potrzebnych będzie 29 rachmistrzów. Kandydaci mogą zgłaszać się do piątku 19 lutego do urzędu dzielnicy przy ul. gen. A. Chruściela "Montera" 28. Muszą być pełnoletni, mieć co najmniej średnie wykształcenie, łatwo nawiązywać kontakty i być osobą godną zaufania. Przejdą też szkolenia.

Udział w spisie jest dla mieszkańców obowiązkowy. Osoba, która odmówi w nim udziału lub udzieli nieprawdziwych odpowiedzi, może być ukarana przez sąd grzywną. Jednak dotychczas takiej kary nie było. W Rembertowie pojawią się wkrótce plakaty i ulotki informujące o spisie.

Ankietowani zostaną zapytani m.in. o poziom życia, edukację, źródła dochodu, dojazdy do pracy, narodowość, a nawet przynależność do Kościoła lub związku wyznaniowego. Na to ostatnie pytanie jednak odpowiadać nie muszą - wyjaśnia "ŻW".

ag, PAP