X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Corriere della Sera": Ponad połowa Włochów domaga się zmiany rządu

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2007 12:21
40 procent ankietowanych opowiada się za rozpisaniem przedterminowych wyborów.
Audio

Ponad połowa Włochów domaga się zmiany rządu, wynika z sondażu największego włoskiego dziennika "Corriere della Sera". 40 procent ankietowanych opowiada się za rozpisaniem przedterminowych wyborów.

Półtora roku temu centrolewica pod wodzą Romano Prodiego wygrała wybory parlamentarne przewagą zaledwie 25 tysięcy głosów.

Do słabości rządu Prodiegio przyczynia się wiele czynników. Ma on niewielką przewagę w senacie i coraz częściej nie może liczyć na lojalność koalicjantów, którzy wyżej stawiają własne interesy. Kryzys pogłębiły narodziny partii demokratycznej, która w teorii powinna stanowić oparcie dla premiera, w praktyce jednak daje mu nieustannie do zrozumienia, że nieco inaczej należałoby rządzić krajem.

W rezultacie już nie tylko opozycja domaga się odejścia Prodiego. Chce tego także co trzeci wyborca centrolewicy, a co dziesiąty uważa wręcz, że konieczne są przedterminowe wybory. Były premier Silvio Berlusconi ma coraz większą pewność, że odbędą się one na wiosnę.

Zobacz więcej na temat: Silvio Berlusconi Włochy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak