X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Corriere della Sera": Berlusconi adwokatem Chodorkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2008 09:58
Największy włoski dziennik zaapelował do Silvio Berlusconiego, by zabiegał o uwolnienie Michaiła Chodorkowskiego.
Audio

Największy włoski dziennik zaapelował do Silvio Berlusconiego, by zabiegał o uwolnienie Michaiła Chodorkowskiego. Zdaniem Corriere della Sera, przyszły premier Włoch mógłyby wykorzystać swoje doskonałe stosunki z Moskwą.

Włoski dziennik przypomniał, że o możliwości ułaskawienia byłego właściciela Jukosu, przebywającego od blisko pięciu lat na Syberii, mówił w marcu prezydent Rosji. Władimir Putin zaznaczył przy tym, że zajmie się tym już jego następca.

Ponieważ Berlusconi wystąpił kiedyś w roli adwokata Putina, można się teraz spodziewać, że zechce zostać obrońcą Chodorkowskiego - pisze Corriere della Sera. Dziennik przypomina, że w 2003 roku, na wspólnej konferencji prasowej w Rzymie, były premier zadeklarował się, że będzie bronić rosyjskiego prezydenta przed zarzutami pod adresem jego polityki w Czeczenii. Wdzięczny Putin zażartował, że znalazł w Rzymie świetnego adwokata.

Nawiązując do tego wydarzenia, największy włoski dziennik zupełnie poważnie radzi Berlusconiemu, by od tego zaczął swoją politykę zagraniczną. Jego atutami są bowiem nie tylko świetne stosunki z Putinem, ale też fakt, że Rosja pilnie potrzebuje zagranicznych inwestycji.

"Inwestorzy zaś domagają się gwarancji praworządności. Trudno będzie jednak o niej mówić tak długo, jak długo Chodorkowski pozostanie na zesłaniu w kolonii karnej na Syberii" - podkreśla Corriere della Sera.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak