X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Rzym

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2007 11:05
"Polskie Watergate" - tak ostatnie wydarzenia w Warszawie określa "Corriere della Sera".
Audio

"Polskie Watergate" - tak ostatnie wydarzenia w Warszawie określa "Corriere della Sera". Największy włoski dziennik, w krótkiej nocie pod tym tytułem, informuje o zatrzymaniu byłego ministra spraw wewnętrznych Janusza Kaczmarka, wcześniej usuniętego z rządu przez premiera Jarosława Kaczyńskiego oraz byłego szefa policji.

"Według opozycji - referuje "Corriere della Sera" - aresztowania te to podjęta przez Kaczyńskich próba zmuszenia do milczenia swych krytyków".

O "politycznej dintojrze" w Warszawie mówi dziennik "Il Giornale". Mediolańska gazeta należąca do rodziny Silvio Berlusconiego zauważa, że na krótko przed przyspieszonymi wyborami polska scena polityczna jest areną ciemnych manewrów i ciężkiej wymiany zarzutów między braćmi Kaczyńskimi i ich przeciwnikami. Zdaniem autora artykułu sytuację podgrzewają wyniki sondaży, które sygnalizują poważny spadek popularności wszystkich trzech partii dawnej koalicji. Dziennik zauważa że Sejmie bez wątpienia znajdzie się większość potrzebna do jego rozwiązania, "ponieważ silna jest w Polsce wola odwrócenia karty".

Marek Lehnert

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak