X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Bild": Steinmeier za przyjęciem planu pomocy dla branży motoryzacyjnej

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2008 12:16
Frank-Walter Steinmeier chce również, aby Unia opracowała wspólny program na rzecz ochrony rynku pracy.
Audio

Minister spraw zagranicznych Niemiec opowiedział się za przyjęciem europejskiego planu pomocy dla branży motoryzacyjnej. Frank-Walter Steinmeier chce również, aby Unia opracowała wspólny program na rzecz ochrony rynku pracy.

Steinmeier - kandydat SPD na kanclerza w przyszłorocznych wyborach - powiedział, że Unia powinna podjąć wspólne działania na rzecz zabezpieczenia przyszłości producentów samochodów odczuwających skutki światowego kryzysu finansowego. Polityk uczestniczył wczoraj w spotkaniu z przedstawicielami rad zakładowych koncernu Opel. Pracownicy prosili niemiecki rząd o poręczenie kredytów wartości miliarda euro.

W dzisiejszym wywiadzie dla Bilda Steinmeier podkreślił, że Unia na recesję gospodarczą powinna zareagować równie stanowczo co na kryzys finansowy. „Po pakiecie ratunkowym dla banków potrzebujemy parasola ratunkowego dla miejsc pracy” - powiedział wicekanclerz.

Obie inicjatywy poparł premier Luksemburga Jean-Claude Juncker. Wpływowy polityk, który udzielił Bildowi wspólnego wywiadu ze Steinmeierem, opowiedział się za stworzeniem unijnej koncepcji wspierania branży motoryzacyjnej. Także zaproponowany przez szefa niemieckiej dyplomacji pakt na rzecz ochrony rynku pracy nazwał „rozsądnym pomysłem”.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak