X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Al-Khaledż": Wywiad z prezydentem Syrii

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 15:09
Prezydent Syrii powiedział, że pokój z Izraelem jest możliwy, ale o normalnych relacjach będzie można mówić po rozwiązaniu konfliktu z Palestyńczykami.
Audio

Prezydent Syrii powiedział, że pokój z Izraelem jest możliwy, ale o normalnych relacjach będzie można mówić po rozwiązaniu konfliktu z Palestyńczykami. Wywiad z Basharem al-Assadem opublikował dziennik z Emiratów Arabskich "Al-Khaledż".

Prezydent Syrii powiedział, że pełen pokój będzie możliwy do osiągnięcia dopiero, gdy Izrael zakończy konflikt z Palestyńczykami. Jego zdaniem, w ich interesie leży aby Syria koordynowała ich negocjacje z Izraelem. A to dlatego, że Tel Awiw po podpisaniu porozumienia z Damaszkiem odłoży sprawę palestyńską na bok.

Izrael i Syria rozpoczęły negocjacje pokojowe w zeszłym roku, za pośrednictwem Turcji. Syria domaga się zwrotu Wzgórz Golan, zajętych przez Izrael w 1967 roku. Izrael chce z kolei, aby Damaszek ograniczył kontakty z Iranem, Hamasem i libańskim Hezbollahem. Negocjacje zostały wstrzymane po rozpoczęciu przez Izrael ofensywy w Strefie Gazy. W zeszłym miesiącu Damaszek poinformował, że jest gotowy powrocić do stołu, ale chce aby w rozmowach uczestniczyły Stany Zjednoczone.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak