X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

al-Jarida: Porwany izraelski żołnierz Gilad Szalit jest zdrowy

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 11:58
Kuweicka gazeta al-Jarida twierdzi, że film z Giladem Szalitem został dołączony do napisanego przez niego listu, który otrzymał lider Hamasu w Damaszku Abu Marzuk podczas tajnej wizyty w Sterfie Gazy.
Audio

Porwany ponad dwa i pół roku temu izraelski żołnierz jest zdrowy. Kuweicka gazeta al-Jarida twierdzi, że film z Giladem Szalitem został dołączony do napisanego przez niego listu, który otrzymał lider Hamasu w Damaszku Abu Marzuk podczas tajnej wizyty w Sterfie Gazy. List przekazał syryjskiemu ministrowi spraw zagranicznych. Taśma nadal jest w rękach Abu Marzuka. Taśmę zdecydował się zatrzymać, ale o jej istnieniu poinformował Kair, który pośredniczy w negocjacjach między Hamasem a Izraelem.

Treść odręcznie napisanego przez żołnierza listu nie jest znana, nie wiadomo też co dokładnie znajduje się na filmie. Według gazety pokazuje on Gilada Szalita zdrowego. Jeśli informacja się potwierdzi, bedzie to drugi list przekazany przez Gilada Szalita od czasu jego porwania prawie 1000 dni temu.

Tel Aviv w zamian za zawarcie rozejmu w Strefie Gazy i otwarcie jej granic żąda między innymi wypuszczenia żołnierza. Hamas się na to nie godzi. Gilada Szalita chce wymienić na ponad 1400 Palestyńczyków przetrzymywanych w izraelskich więzieniach. W ostatnich dniach rodzina Gilada Szalita nasiliła kampanię wzywającą rząd do podjęcia wszelkich kroków, które doprowadzą do jego uwolnienia. Izraelski rząd kampanię krytykuje. Według władz protesty tylko wzmacjanią pozycję negocjacyjną Hamasu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak