X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Bronisław Komorowski

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2008 08:27
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski powiedział, że referendum w sprawie traktatu to złe rozwiązanie, ponieważ istnieje ryzyko, że frekwencja będzie za mała.
Audio

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski powiedział, że referendum w sprawie traktatu to złe rozwiązanie, ponieważ istnieje ryzyko, że frekwencja będzie za mała.

Gość Salonu Politycznego Trójki uznał, że od tego, czy nasz kraj przyjmie Traktat Lizboński zależy, czy Polska podtrzyma swoją rolę jako jednego z liderów Unii Europejskiej. Zdaniem marszałka Sejmu, odrzucenie dokumentu ustawiłoby nasz kraj w roli "zakały" Wspólnoty Europejskiej. Gość Polskiego Radia powiedział, że gdyby referendum było konieczne, należy je przeprowadzić wtedy, gdy frekwencja będzie najwyższa. Marszałek przypomniał, że Polska ma czas na ratyfikację do końca roku. Gość Trójki nie wykluczył, że referendum mogłoby być połączone z wyborami do Parlamentu europejskiego.

Bronisław Komorowski podkreślił, ze sytuacja, w której prezydent nie podpisałby ustawy, byłaby złamaniem konstytucji.

Marszałek sejmu Bronisław Komorowski powiedział, że w mediach publicznych istnieje "układ PiS - owski".

Gość Trójki podkreślił, ze choć całkowita niezależność polityczna mediów publicznych to utopia, ustawa medialna powinna zagwarantować chociaż minimum tej niezawisłości. Komorowski przyznał, że ustawa autorstwa Platformy Obywatelskiej, przyjęta wczoraj przez Sejm, ma wiele wad. Podkreślił jednak, że obecną sytuację w mediach publicznych należy zmienić, a parlament powinien znaleźć jak najlepszy sposób na ich uzdrowienie.