X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Witold Orłowski

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2009 08:02
Ekonomista profesor Witold Orłowski uważa, że zwiększenie deficytu budżetowego nie będzie odczuwalne dla przeciętnego Polaka.
Audio

Ekonomista profesor Witold Orłowski uważa, że zwiększenie deficytu budżetowego nie będzie odczuwalne dla przeciętnego Polaka. Zdaniem gościa "Sygnałów Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, stanie się tak jeśli rządowi uda się go szybko znaleźć środki na sfinansowanie deficytu.

Witold Orłowski uważa, że rząd nie podjął decyzji o zwiększeniu deficytu za późno. Jego zdaniem, dobrze się stało, że minister Rostowski przedstawił sposoby jego sfinansowania.

Rząd chce zwiększyć deficyt budżetowy do poziomu 27 miliardów złotych, czyli o 9 miliardów więcej, niż pierwotnie. Rząd przewiduje też obniżenie tempa wzrostu gospodarczego w tym roku do poziomu 0,2 procent PKB.

Tegoroczny budżet będzie miał mniejsze dochody o 37 miliardów. Zostaną one zbilansowane dodatkowymi wpływami z dywidend od spółek skarbu państwa o 5,3 miliarda i oszczędnościami - poczynionymi od początku roku na kwotę 19,7 miliarda złotych oraz dodatkowymi 3 miliardami obecnie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak