X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
JAZZ.PL

Jazz Forum Talents. Młodzi i zdolni razem na scenie [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 06:00
W kolejnej odsłonie koncertowego cyklu Dwójki "Jazz.PL" wystąpiła formacja Jazz Forum Talents, złożona z największych nowych talentów polskiego jazzu. Zespół wyłoniono spośród muzyków, którzy brali udział w Jazz Forum Showcase powered by Szczecin Jazz.

Zobacz wideo

Jazz Forum Talents w Studiu S-3.JPG
Jazz Forum Talents. Młodzi i zdolni razem na scenie w ramach cyklu Jazz.PL [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Jazz Forum Talents tworzą: Kasia Pietrzko, Kacper Smoliński, Tomasz Chyła, Maciej Kądziela, Jakub Mizeracki, Adam Zagórski i Roman Chraniuk. Każdy z muzyków ma już ugruntowaną pozycję na krajowej scenie, nagrody i wyróżnienia zdobyte na najważniejszych ogólnopolskich konkursach, wysokie notowania, a nawet i zwycięstwa w dorocznych ankietach czytelników "Jazz Forum" – indywidualnie i z macierzystymi zespołami (Kasia Pietrzko Trio, SKICK-SKIUK, Tomasz Chyła Quintet, Weezdob Collective).

Duża część tej konstelacji uczestniczyła w lutym 2020 r. w ekspedycji do rodzinnego miasta Charliego Parkera – Kansas City, by uczcić jubileusz stulecia urodzin geniusza jazzu. Polski kontyngent wystąpił na specjalnym koncercie w słynnym klubie The Ship i nagrał album "Jammin’ with KC" z gościnnym udziałem amerykańskich luminarzy jazzu: Sylwester Ostrowski & Jazz Forum Talents feat. special guests Bobby Watson, Logan Richardson, Keyon Harrold, Eric Allen.

Zobacz wszystkie koncerty >>>>

Transmisja miała miejsce w piątek (23.04) o godz. 18.00 na falach radiowej Dwójki, a także w streamingu wideo na stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Dwójki i kanale YouTube Polskiego Radia.

***

"Jazz.PL" to audycja, w której prezentowane są nagrania koncertowe z polskimi jazzmanami w rolach głównych. Dziennikarze radiowej Dwójki proponują nowe produkcje koncertowe oraz perełki z Archiwum Polskiego Radia. "Jazz.PL" w każdy piątek o godzinie 18:00 w Dwójce.

Zobacz więcej na temat: Jazz Dwójka