X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
JAZZ.PL

Joanna Duda Trio w cyklu Jazz.PL [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 18:00
- Joanna Duda rozpoczęła swoją dyskograficzną karierę w sposób absolutnie unikatowy, wydając od razu płytę "The best of", na której pokazała eklektyczny wachlarz ogromnych możliwości. Realizuje je uparcie od ośmiu lat - mówił podczas koncertu tria Joanny Dudy Piotr Metz. Zapraszamy do oglądania wideo.

Zobacz wideo:

Joanna Duda Trio w składzie:

Joanna Duda – fortepian

Max Mucha – kontrabas

Michał Bryndal – perkusja


logo.jpg

Powiedzieć o Joannie Dudzie, że jest pianistką jazzową, to zdecydowanie za mało. Artystka przełamuje muzyczne granice, często traktując jazz jako punkt wyjścia do rozszerzonych poszukiwań dźwiękowych. Jest kompozytorką i producentką, zajmuje się także video-artem oraz instalacjami multimedialnymi i muzyką do spektakli teatralnych. W projektach sygnowanych własnym nazwiskiem często korzysta z elektroniki (komputery, bitmaszyny i samplery), a jej formacja jest jednym z kluczowych polskich zespołów skupiających się na współczesnych trendach pracy jazzowego tria.

Przed wybuchem pandemii, wraz z tą grupą, występowała m.in. w Bremie, Edmonton, Vancouver, czy w Helsinkach, z recitalami solo odwiedziła m.in. Paryż, Pragę, Tokio czy Bukareszt. Na całym świecie koncertowała z formacją Wojtek Mazolewski Quintet, której jest ważną częścią już od przeszło dekady. Powołała do życia między innymi J=J, Bambuko, AuAuA i Miód, wykonuje także współczesną muzykę klasyczną z Lutosławski Piano Duo i Mischą.


Zobacz więcej na temat: Jazz Dwójka