X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
JAZZ.PL

Heart Beats - Mateusz Pałka / Szymon Mika / Grzegorz Pałka w cyklu Jazz.PL [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 08:00
- Już od Starożytnej Grecji trójpodział określany był mianem idealnego. W cyklu Jazz.PL skupiać się będziemy na gitarze, perkusji i fortepianie - mówił Andrzej Zieliński, zapowiadając występ zespołu Heart Beats - Mateusz Pałka / Szymon Mika / Grzegorz Pałka.

EABS 1200 Piwowarski Cezary.JPG
EABS w cyklu Jazz.PL [ZOBACZ WIDEO]

ZOBACZ WIDEO:

[YouTube Program 2 Polskiego Radia]

Heart Beats to kolektyw cenionych artystów sesyjnych i koncertowych. Ich wyjątkowość na krajowej scenie jazzowej polega na tym, że jako jedni z niewielu prezentują nowe spojrzenie na trio bez basu. Ich muzyka jest w pełni autorska i sięga po wpływy tradycji muzyki jazzowej, rockowej, a także etnicznej, jednak zaaranżowana została na zespół bez instrumentu basowego, gdzie partie fortepianu i gitary aktywnie zmieniają swoje role, a perkusja nadaje jej niezwykle zaangażowany rytm.

Zobacz wszystkie koncerty z cyklu Jazz.PL >>>


Heart Beats - Mateusz Pałka, Szymon Mika, Grzegorz Pałka 1200.JPG
Trio Heart Beats w cyklu Jazz.PL

Bracia Mateusz i Grzegorz oraz ich przyjaciel Szymon tworzą intensywnie rytmiczną muzykę, która łączy w sobie kreatywność, zmysłowość i emocjonalność. – Ich kompozycje nieustannie zacierają granice między improwizowanymi fantazjami, a fachowo przygotowanymi aranżacjami autorskich kompozycji – twierdzą jazzowi krytycy.

W programie wieczoru znalazł się przekrojowy repertuar grupy oraz muzyczne niespodzianki.

Skład zespołu:

Szymon Mika - gitara
Mateusz Pałka - fortepian
Grzegorz Pałka - perkusja

Czytaj też: Mateusz Pałka: chcemy tą muzyką zabrać słuchaczy w podróż >>>

***

"Jazz.PL" to audycja, w której prezentowane są nowe, premierowe produkcje koncertowe z polskimi jazzmanami w rolach głównych. Zapraszają dziennikarze Dwójki: Piotr Metz, Andrzej Zieliński i Roch Siciński.

***

Koncert w cyklu "Jazz.PL" w piątek (8.10) w godz. 18.00-19.00 transmitowaliśmy na antenie Dwójki; także wideo na stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku i kanale YouTube Dwójki.

info. prasowa

Zobacz więcej na temat: Jazz muzyka współczesna