X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
JAZZ.PL

Jerzy Małek Quintet w cyklu Jazz.PL [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2021 19:00
W kolejnej odsłonie audycji Jazz.pl wysłuchaliśmy koncertu Jerzy Małek Quintet, w składzie: Aga Derlak, Krzysztof Pacan, Sebastian Frankiewicz, José Manuel Albán Juárez i oczywiście Jerzy Małek. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

Źródło: YouTube Dwójka - Program 2 Polskiego Radia 

Jerzy Małek Quintet1200.JPG
Jazzowe spotkanie z Jerzy Małek Quintet

Pierwsze szlify zdobywał w lokalnej orkiestrze dętej, dziś po ukończeniu katowickiego wydziału jazzu gra, komponuje i uczy - Jerzy Małek - zapraszał na jazzowe spotkanie w bogatej sonorystyce. - Koncepcją jest poszerzony kwartet, mamy poszerzoną sekcję rytmiczną, plus trąbka jako wokal wiodący - zapowiadał trębacz.


Posłuchaj
04:43 Wybieram Dwójkę 31 maj 2021 17_17_59.mp3 Zaproszenie na koncert Jerzy Małek Quintet w cyklu Jazz.PL (Wybieram Dwójkę)

 Zobacz wszystkie koncerty z cyklu "Jazz.PL" >>>>

***

Wydarzenie było transmitowane na antenie PR2, stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Dwójki i kanale YouTube Dwójki.

Zobacz więcej na temat: Jazz