X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
JAZZ.PL

Kuba Banaszek Quartet na radiowej scenie - zobacz WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 18:00
Wprost ze studia S3 Polskiego Radia, po raz kolejny popłynęły jazzowe dźwięki. Tym razem na radiowej scenie w ramach cyklu "Jazz.PL" zaprezentował się Kuba Banaszek Quartet. Zapraszamy do słuchania i oglądania WIDEO! 
Kuba Banaszek Quartet - Koncert Jazz.pl
Kuba Banaszek Quartet - Koncert Jazz.plFoto: mat. prasowe

ZOBACZ WIDEO: 

Kuba Banaszek Quartet 1200.JPG
Koncert Kuba Banaszek Quartet

Kuba Banaszek po raz pierwszy pokazał się szerszej publiczności w trakcie IX Przeglądu Młodych Wykonawców Muzyki Jazzowej - Novum Jazz Festival, w ramach którego zdobył pierwszą nagrodę. Stało się to impulsem do utworzenia autorskiego zespołu. Lider grupy Kuba Banaszek Quartet jest studentem Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie fortepianu jazzowego Joachima Mencla. Miał również okazję zdobywać doświadczenie przy akademickiej współpracy z takimi muzykami jak Grzegorz Nagórski, Dominik Wania, czy Piotr Wyleżoł.

logo.jpg
Zobacz inne koncerty z cyklu Jazz.Pl

Kwartet to zespół coraz śmielej zaznaczający swoją obecność na polskiej, młodej scenie jazzowej. Jego twórczość charakteryzuje świeżość formy przekazu, zarówno pod kątem kompozytorskim, jak i aranżacyjnym, a zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy jest fonograficzny debiut - "Band of Brothers", którego repertuar stanowią głównie utwory autorstwa lidera. – Album "Band of Brothers" jest kolejnym dowodem na to, że młody polski jazz nadal ma się bardzo dobrze i prognozy na jego dalszy rozwój napawają optymizmem. W młodości siła! – mówi Roch Siciński, który prowadził piątkowy koncert.

***

Koncertu można było słuchać na antenie Programu 2 Polskiego Radia, a także obejrzeć na stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Dwójki i kanale YouTube Polskiego Radia.


Zobacz więcej na temat: Jazz