X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Lato z Radiem 2020

"Lato z Radiem": poznaliśmy tajniki pracy kuriera

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2020 13:49
To dzięki nim w czasach społecznej kwarantanny handel nie zamarł. Kiedy my zamknęliśmy się w domach oni dostarczali nam pod drzwi zamówione produkty. Tym razem wspólnie z Małgorzatą Głogowską przyglądaliśmy się pracy kuriera Poczty Polskiej. 
Audio
  • "Lato z Radiem": poznaliśmy tajniki pracy kuriera. Cześć 1 (Lato z Radiem/Jedynka)
  • "Lato z Radiem": poznaliśmy tajniki pracy kuriera. Cześć 2 (Lato z Radiem/Jedynka)
  • "Lato z Radiem": poznaliśmy tajniki pracy kuriera. Cześć 3 (Lato z Radiem/Jedynka)
Lato z Radiem poznaje tajniki pracy kuriera Poczty Polskiej
"Lato z Radiem" poznaje tajniki pracy kuriera Poczty Polskiej Foto: Polskie Radio

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na polskim rynku, który zatrudnia ponad 80 000 pracowników. Sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo-kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90 proc. Polaków. W 2019 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich. 

Jak zdradził nam kurier Poczty Polskiej Bartłomiej Świerczewski, największy ruch w sortowni - gdzie w "Lecie z Radiem" udaliśmy się w pierwszej kolejności - jest między godzinami 22 a 8 rano. Jak dzielone są przesyłki, żeby pojechały w odpowiedni region Polski? Dzieli je automat czy człowiek? Szczegóły w materiale wideo i dołączonym materiale dźwiękowym. 

Naszym kolejnym przystankiem była dyspozytornia, gdzie kurier rozpoczyna swój dzień pracy. O której musi pojawić się w sortowni paczek? Jak planuje swoją trasę? 

Czy pandemia znacząco wpłynęła na jego pracę? Czy było więcej pracy?

***

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań, obejrzenia materiałów wideo, a także na profile radiowej Jedynki i "Lata z Radiem" na Facebooku.

***

Lato z Radiem 2020

Dziennikarze Jedynki wyruszają w Polskę, by od poniedziałku do soboty, do końca sierpnia, odwiedzać najciekawsze turystycznie, historycznie i kulturowo miejsca w kraju. To, które miejsca znajdą się na mapie reporterskich wyjazdów, zależy od Słuchaczy biorących udział w plebiscycie Turystyczna Lista Przebojów PL!

TLP powstaje dzięki Państwu. Czekamy na zgłoszenia interesujących miejsc w Państwa regionach i pomysłów na spędzanie czasu wolnego dla całych rodzin! Zdjęcia i filmiki pięknych, nieodkrytych dotąd miejsc można przesyłać za pośrednictwem internetowego formularza na stronie turystycznego plebiscytu.

Relacje reporterskie z wyjazdów w wybrane regiony Polski można śledzić na antenie radiowej Jedynki, pod adresem latozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia.


. .
***

Tytuł audycji: Lato z Radiem 

Prowadzi: Grzegorz Frątczak

Reporter w terenie: Małgorzata Głogowska

Data emisji: 20.08.2020

Godzina emisji: 9.00-12.00

Jedynka/poczta-polska.pl/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jedyne takie miejsce w Polsce. "Lato z Radiem" chłodzi się w Hydropolis

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 13:00
Wspólnie ze Sławą Bieńczycką odwiedziliśmy wrocławskie centrum wiedzy o wodzie Hydropolis. To jedyne tego typu miejsce w Polsce i jedno z nielicznych na świecie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lato z Radiem" w Krainie Otwartych Okiennic

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 12:48
Tym razem wspólnie z Małgorzatą Raduchą odwiedziliśmy Krainę Otwartych Okiennic we wsi Puchły na Podlasiu. Miejscowość stanowi ważny punkt na mapie prawosławnych sanktuariów w Polsce. 
rozwiń zwiń