X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

Brigitte Bardot apeluje o przerwanie mordu psów

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2012 18:00
Gwiazdy francuskiego kina Brigitte Bardot i Alain Delon zażądały od mera Charkowa powstrzymania masowego zabijania bezpańskich psów, co ma miejsce na Ukrainie przed Euro 2012.

"Kategorycznie proszę o natychmiastowe przerwanie tego brudnego mordu, jeśli chcecie, by Ukraina była postrzegana jako kraj cywilizowany i ludzki. Traci ten wizerunek przez pańskie błędy" - zaapelowało dwoje aktorów w liście do Hennadija Kernesa, upublicznionym przez Fondation Brigitte Bardot.

"Nie macie wstydu? Wstydu, który krąży po całym świecie? Wstydu zabijania i więzienia bezpańskich psów z całym okrucieństwem, w majestacie prawa, ze śmiesznego powodu - mistrzostw Europy w futbolu?" - napisano w liście.

W ostatnich latach władze tego kraju, współgospodarza Euro 2012, prowadziły kampanię masowego zabijania bezdomnych zwierząt. Według prasy ukraińskiej, zdarzały się przypadki wyłapywania ich, więzienia i trucia bądź palenia żywcem.

To nie pierwszy taki apel francuskiej aktorki. Bardot w listopadzie 2011 apelowała w tej sprawie do prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012

ah

Czytaj także

Ukraina zbija kasę na mordowaniu psów

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2011 08:00
Swietłana Kalapun: Na Ukrainie zawsze zabijano zwierzęta, ale przed Euro 2012 proceder ten znacznie się nasilił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzeź psów na Ukrainie trwa - to czystka przed Euro

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2012 14:34
Kilkadziesiąt osób pikietuje ukraińską ambasadę w Warszawie. Sprzeciwiają się niehumanitarnemu traktowaniu psów w tym kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Legenda kina walczy z rzezią psów przed Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 17:13
Francuska aktorka Brigitte Bardot zaapelowała do prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o powstrzymanie niehumanitarnego zabijania psów przed Euro 2012.
rozwiń zwiń