X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

Przeprowadzono testy antydopingowe piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2010 17:20
Wszystkie 256 testy antydopingowe przeprowadzone przed mistrzostwami świata w RPA przyniosły wynik negatywny - poinformowała Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA).

Przebadano próbki pobrane losowo od ośmiu piłkarzy z każdego z 32 zespołów. W czasie samego turnieju testów będzie przynajmniej dwa razy tyle.

Najgłośniejszym skandalem dopingowym w historii mistrzostw świata był pozytywny wynik testu u Argentyńczyka Diego Maradony, w 1994 roku w USA. Obecnie Maradona jest trenerem reprezentacji swojego kraju.


man

Czytaj także

RPA 2010: Na mundialu nie wykryto dopingu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2010 11:39
Komisja antydopingowa działająca podczas piłkarskich mistrzostw świata w RPA przeprowadziła do meczów ćwierćfinałowych 240 prób, z których wszystkie przyniosły wynik negatywny
rozwiń zwiń