X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

PZLA: Małachowski broni Lićwinko, Bukowieckiego i Liska?

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 13:35
Atmosfera wokół polskich lekkoatletów gęstnieje z dnia na dzień. Chodzi o sytuację, która miała miejsce podczas zgrupowania w amerykańskim ośrodku Chula Vista. W "Trzeciej Stronie Medalu" głos w tej sprawie zabrał dyskobol Piotr Małachowski.
Audio
  • Z Piotrem Małachowskim rozmawia Krzysztof Łoniewski (Trójka/TSM)
Piotr Małachowski
Piotr MałachowskiFoto: EPA/OLIVER WEIKEN

Na początku miesiąca grupa polskich lekkoatletów została usunięta z kalifornijskiego ośrodka. Powodem miało być złamanie jednego z punktów regulaminu, mówiącego o zakazie spożywania alkoholu na jego terenie. W pokojach niektórych sportowców miały zostać znalezione butelki z piwem. Wymienia się nazwiska Kamili Lićwinko, Konrada Bukowieckiego i Piotra Liska.

- Nie róbmy tragedii z faktu, że ktoś wypił piwo. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, wszystko jest dla ludzi. Nie przesadzajmy, że Kamila Lićwinko, Konrad Bukowiecki i Piotr Lisek, którzy zdobywają medale mistrzostw Europy, są nagle alkoholikami - twierdzi Małachowski.

W środowisku jednak zawrzało. Część zawodników ma zastrzeżenia do Anity Włodarczyk, która wydała oświadczenie, w którym odcina się od całej sytuacji. Włodarczyk miała jednak mieć zastrzeżenia do grupy trenującej pod okiem Malwiny sobierajskiej-Wojtulewicz (m.in. Joanna Fiodorow i Wojciech Nowicki). Terminy ich treningów miały kolidować z terminami treningów mistrzyni olimpijskiej z trenerem Krzysztofem Kaliszewskim.

- Wydaje mi się, że jest to sprawa między dwoma trenującymi grupami a Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. PZLA powinien postawić sprawę jasno, że do momentu powrotu obu grup do Polski i wyjaśnienia całej tej afery nikt nie może tego komentować. Później powinno zostać wydane oświadczenie i tyle - komentuje Małachowski.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Piotrem Małachowskim.

Trzecia strona medalu na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17.05 a 19.00.

bor, PR3