X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

Żużlowiec popełnił samobójstwo?

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2011 10:46
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie wykluczyła jakikolwiek związek osób trzecich z śmiercią słoweńskiego żużlowca Mateja Ferjana.

Prokuratura informuje w komunikacie, że wyniki sekcji zwłok żużlowca oraz dodatkowe badania doprowadziły do ustalenia, iż bezpośrednią przyczyną jego śmierci była ostra niewydolność oddechowo- krążeniowa spowodowana przedawkowaniem środka odurzającego.

Ciało 34-letniego Ferjana znaleziono 22 maja ok. godziny 8.30 w jego samochodzie. Bus marki Renault był zaparkowany na gorzowskim osiedlu, w boksie garażowym budynku, w którym mieszkał Słoweniec.

Matej Ferjan w tym sezonie reprezentował barwy PGE Marmy Rzeszów. W gorzowskiej Stali jeździł w latach 2007-2008. Pochodzący z Lublany Ferjan w polskiej lidze był także zawodnikiem klubów m.in. z Grudziądza, Zielonej Góry, Opola, Ostrowa i Gniezna.

Zobacz galerię: dzień na zdjęciach >>>

aj

Czytaj także

Tragiczna śmierć żużlowca Stali Rzeszów

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2011 14:00
Żużlowiec Matej Ferjan nie żyje. Znaleziono go w niedzielę rano martwego w jego samochodzie w Gorzowie Wielkopolskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śmierć żużlowca pozostaje tajemnicą

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 17:47
Tajemnica zagadkowej śmierci żużlowca PGE Marmy Rzeszów Mateja Ferjana pozostaje wciąż niewyjaśniona, ale wiadomo coraz więcej.
rozwiń zwiń