more_horiz
Sport

Grosicki nie zagra w Bursasporze. "Opuścił miasto bez słowa wyjaśnienia"

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 20:49
Kamil Grosicki, który przeszdł testy medyczne w klubie i ustalił warunki kontraktu z tureckim Bursasporem nie zostanie piłkarzem tej drużyny. 
Kamil Grosicki
Kamil GrosickiFoto: Shutterstock

Turcy wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że Kamil Grosicki odrzucił kontrakt i bez wyjaśnień opuścił Turcję.

W oświadczeniu poinformowano, że klub doszedł do porozumienia z Hull City i Kamilem Grosickim w kwestii dwuletniego wypożyczenia. "Zawodnik dziś rano (piatek - przyp. red) przeszedł testy medyczne. Mimo że przygotowany dla piłkarza kontrakt został przez niego wcześniej zaakceptowany, podobnie jak warunki całej operacji przez Hull City, Grosicki odmówił podpisania umowy. Decyzja zawodnika była nagła i opuścił on miasto bez słowa wyjaśnienia - czytamy w komunikacie tureckiego klubu.

Kontrakt z "Krokodylami" miał obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku, wtedy też kończy się aktualna umowa Grosickiego z Hull City.

Grosicki już grał w lidze tureckiej. W latach 2011-2014 reprezentował barwy Sivassporu, w którym rozegrał 116 spotkań, zdobywając 16 bramek i 26 asyst.

ah


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak