X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

TVP nie pokaże spotkań reprezentacji Polski. "Marnotrawstwo środków publicznych"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2013 16:51
- Polska nie jest w Europie jedynym krajem, w którym władze stacji publicznej uznały, że licytacja na gigantyczne kwoty za prawa telewizyjne byłaby karygodnym marnotrawstwem środków publicznych - głosi stanowisko TVP.
Reprezentacja Polski przed meczem z Grecją na Euro 2012
Reprezentacja Polski przed meczem z Grecją na Euro 2012Foto: Wikipedia/Piotr Drabik

Mecze reprezentacji kodowane? Polsat pokaże eliminacje Euro 2016 i MŚ 2018

Eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy wraz z turniejem finałowym we Francji w 2016 roku oraz eliminacje mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji będą transmitowane wyłącznie na antenach stacji Polsat - oficjalnie poinformowano w Warszawie.

Finał ME w 2016 roku zaplanowany jest od 10 czerwca do 10 lipca. W sumie obejmuje 31 dni. Tyle samo kamer będzie zainstalowanych na arenach we Francji.
W wydanym oświadczeniu TVP poinformowała, że także ubiegała się o prawa uzyskane przez Polsat. Podkreślono przy tym, że "oferta musiała uwzględniać możliwości finansowe telewizji publicznej, których powszechnie znanym wyznacznikiem jest brak stabilnego publicznego źródła finansowania". Dodano, że decydującym czynnikiem branym pod uwagę przez UEFA była cena.
"Dlatego jeśli prawdą jest pojawiająca się w mediach informacja o horrendalnej kwocie 35 milionów euro (blisko 150 mln zł!), którą w efekcie Polsat miał zapłacić za wspomniane prawa, uświadomić sobie trzeba, że suma ta stanowi POŁOWĘ kwoty, którą TVP otrzymuje rocznie z abonamentu" - głosi komunikat TVP.
TVP zaznaczyła też, "że Polska nie jest w Europie jedynym krajem, w którym władze stacji publicznej uznały, że licytacja na gigantyczne kwoty za prawa telewizyjne byłaby karygodnym marnotrawstwem środków publicznych".

Eliminacje ME będą prezentowane od września 2014 do listopada 2015. W ich trakcie, wraz z rundą eliminacyjną mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku, zobaczyć będzie można 20 pojedynków reprezentacji Polski plus ewentualnie starcia barażowe. Turniej finałowy mistrzostw świata pozostanie nadal na antenie TVP.

 

man

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rzeczpospolita" o Euro 2016: TVP nie pokaże meczów reprezentacji Polski

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 14:11
Jak informuje na swojej stronie internetowej "Rzeczpospolita”, TVP nie pokaże rozpoczynających się jesienią przyszłego roku eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, ani finałów tej imprezy - Francja 2016.
rozwiń zwiń

Czytaj także

TVP bez Euro 2016? Proces wyboru stacji telewizyjnej trwa

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 14:48
"Rzeczpospolita” poinformowała, że TVP nie będzie transmitowała meczów rozpoczynających się jesienią 2014 roku eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, ani finałów tej imprezy - Francja 2016. O komentarz do tej informacji zwróciliśmy się do rzecznika TVP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piłkarska reprezentacja Polski zagra w styczniu z Mołdawią

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 14:56
Reprezentacja Mołdawii będzie jednym z przeciwników reprezentacji Polski podczas styczniowego zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - poinformował w środę Polski Związek Piłki Nożnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reprezentacja Polski zakodowana? Polsat z prawami do eliminacji Euro 2016 i MŚ 2018

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2013 18:36
Eliminacje piłkarskich mistrzostw Europy wraz z turniejem finałowym we Francji w 2016 roku oraz eliminacje mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji będą transmitowane wyłącznie na antenach stacji Polsat - oficjalnie poinformowano w czwartek w Warszawie.
rozwiń zwiń