X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

"Program Czyste Powietrze". Przybywa wniosków o dofinansowanie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 08:15
W ramach "Programu Czyste Powietrze" złożono już w całym kraju blisko 70 tys. wniosków, a dla 30 tys. wydano pozytywne decyzje o przyznaniu wsparcia finansowego. Mazowsze należy do tych regionów, w których złożono najwięcej wniosków.
Audio
  • O tym, jak przebiega na Mazowszu realizacja "Programu Czyste Powietrze" - mówiła w radiowej Jedynce Anna Król - prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. (rozmawia Dariusz Kwiatkowski)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay

Przypomnijmy, że dofinansowanie dotyczy wymiany starych pieców tzw. kopciuchów na ekologiczne oraz prac termomodernizacyjnych.

Jak poinformowała w radiowej Jedynce Anna Król, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  - na Mazowszu złożono 9 tys. wniosków z czego w przypadku 5 tys. podjęto już uchwały. Dodała, że wciąż widać duże zainteresowanie programem ze strony gmin, które widzą potrzebę realizacji i wsparcia programu, a ilość składanych wniosków nadal rośnie.

Trwa również - przypomniała - II edycja konkursu "Eko-szkoła" organizowanego przez NFOŚiGW. Jak poinformowała Anna Król - celem tego konkursu jest popularyzacja działań i edukacja mająca promować wśród dzieci i młodzieży "właściwe postawy dotyczące ochrony środowiska".

Uczniowie przygotowują prace plastyczne oraz zdjęcia, które należy składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Termin składania prac upływa 18 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Jak dotąd największe zainteresowanie konkursem wykazują szkoły wiejskie - poinformowała prezes WFOŚiGW.

Dariusz Kwiatkowski, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czyste Powietrze: uproszczenie procedury przy wymianie starych pieców na nowe

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 13:05
W poniedziałek 29 lipca wchodzą w życie rozwiązania, dzięki którym łatwiej będzie złożyć wniosek o wymianę pieca kopciucha w ramach programu Czyste Powietrze.
rozwiń zwiń