X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Pola uprawne, regionalni producenci żywności, lokalne bazary. Na autorów najlepszych kadrów czekają nagrody

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 13:07
„Polskie kadry” to tytuł konkursu fotograficznego organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Audio
  • O szczegółach organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa konkursu fotograficznego "Polskie kadry" mówiła w radiowej Jedynce Barbara Iwanicka z KOWR, z którą rozmawiał Tomasz Matusiak.
Prace w konkursie organizowanym przez KOWR mogą przedstawiać pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy żywność.
Prace w konkursie organizowanym przez KOWR mogą przedstawiać pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy żywność.Foto: Pixabay

Jak poinformowała w radiowej Jedynce Barbara Iwanicka z KOWR, z którą rozmawiał Tomasz Matusiak - "Polskie kadry" są otwartym konkursem ogólnopolskim adresowanym praktycznie do wszystkich chętnych. Dodała, że zgłaszać można fotografie w dwóch kategoriach: żywnościowej i krajoznawczej.

Co na zdjęciach?

Kategoria żywnościowa obejmuje prace prezentujące regionalne produkty spożywcze na różnych etapach ich powstawania lub podczas sprzedaży. Prace konkursowe mogą przedstawiać pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy żywność.

W kategorii krajoznawczej na zdjęciach powinny znaleźć się obiekty znajdujące się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa, np. zabytkowe budynki czy pałacyki.

Będą nagrody

Nagrodą główną w konkursie będzie prezentacja nagrodzonych fotografii w wystawie fotograficznej zorganizowanej przez KOWR. Laureaci otrzymają również zestaw nagród rzeczowych.

Prace konkursowe należy nadsyłać do końca sierpnia.

Tomasz Matusiak, ak, NRG

Zobacz więcej na temat: KOWR fotografia rolnictwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pomoc żywnościowa KOWR: paczki dla 1,3 mln potrzebujących

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 13:54
Do zadań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa należy między innymi udzielanie pomocy żywnościowej najbardziej potrzebującym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ambitne plany KOWR. Dziesiątki tys. hektarów do dzierżawy

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018 08:41
W tym roku Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa planuje wydzierżawić rolnikom kilkadziesiąt tysięcy hektarów gruntów rolnych. Prowadzona jest też sprzedaż ziemi. W zasobach Skarbu Państwa pozostaje ponad milion 370 tysięcy hektarów gruntów, z tego ponad milion hektarów w dzierżawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tylko do 30 maja Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przyjmuje wnioski o dofinansowanie pasieki

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 07:40
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa refunduje koszty poniesione na przeprowadzenie szkoleń i konferencji, zakup pszczół czy sprzętu pszczelarskiego, leków do zwalczania warrozy oraz wykonanie analiz jakości miodu. Wnioski można składać do 30 maja. Kto może ubiegać się o takie wsparcie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

KOWR: zboża będą droższe

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 09:50
Według zespołu ekspertów Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, w tym sezonie ceny zbóż będą wyższe niż w ubiegłym. We wrześniu pszenica konsumpcyjna może kosztować 690-720 zł/t, a w grudnia - 700-745 zł/t. Średnia cena tego ziarna w grudniu ub.r. wyniosła 682 zł/t.
rozwiń zwiń