X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 21:20
Bezpośrednia Likwidacja Szkód (BLS) to system, który daje nam prawo do zgłoszenia stłuczki w ruchu drogowym, naprawy auta i uzyskania odszkodowania u swojego ubezpieczyciela OC, a nie jak do tej pory u ubezpieczyciela sprawcy szkody. Zwracamy się więc do firmy, którą znamy i dla której płaciliśmy składkę OC.
Audio
  • O bezpośredniej likwidacji szkód, mówi Marcin Tarczyński, Polska Izba Ubezpieczeń. /Elżbieta Szczerbak, Naczelna Redakcja Gospodarcza Polskiego Radia/
Marcin Tarczyński, Polska Izba Ubezpieczeń
Marcin Tarczyński, Polska Izba UbezpieczeńFoto: Polskie Radio

BLS to obecnie jedyne rozwiązanie na polskim rynku, które wprowadza element jakościowy do konkurencji między zakładami ubezpieczeń w polisach OC, dotychczas firmy ubezpieczeniowe konkurowały tylko ceną.

BLS nie powoduje wzrostu kosztu likwidacji, a tym samym nie przekłada się na cenę ubezpieczenia OC dla klienta. System BLS funkcjonuje w Europie od kilkudziesięciu lat, m.in. we Francji, Belgii, Hiszpanii czy Włoszech. W Polsce oferuje ją kilka zakładów od kwietnia 2015 roku.

Elżbieta Szczerbak, fko

Zobacz więcej na temat: samochody
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Skandal wokół Volkswagena rozlewa się na cały świat. Zmieni rynek motoryzacyjny?

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 12:14
Wielki skandal wokół Volkswagena i jego manipulacji testami emisji spalin pogłębia się. Akcje koncernu spadają w ślad za kolejnymi doniesieniami mediów na ten temat. Od piątku koncern wart jest o 35 proc. mniej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afera Volkswagena to czubek góry lodowej: europejskie testy spalin w autach to tylko reklama

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 19:13
Afera z fałszowanymi pomiarami spalin w autach Volkswagena może się okazać przysłowiowym czubkiem góry lodowej. W rzeczywistości pomiary spalin i zużycia paliwa w fabrycznych testach nie odzwierciedlają faktycznych wartości. Jak wynika z raportu organizacji pozarządowej transport&Environement (T&E) ogłoszonego w środę w Brukseli, rzeczywiste emisje CO2 przez samochody zarejestrowane w 2014 r. są średnio o 40 proc. wyższe od deklarowanych przez producentów .
rozwiń zwiń